Skontaktuj się z nami: +48 (017) 854 56 70
Rzeszów, ul. Podkarpacka 53a. E-mail: dachy@orient.rzeszow.pl

Tarasy i balkony

Kompleksowe rozwiązania – tarasy i balkony

Koniec z przeciekami i odpadającymi płytkami na tarasie lub balkonie!

Oferowane rozwiązanie gwarantuje wykonanie szczelnego oraz estetycznego tarasu, niezależnie od szerokości geograficznej. W stosowanej przez nas technologii wykonuje się tarasy od alpejskich stacji narciarskich po tropik.

Kolejnym atutem jest ogromna różnorodność oferowanych nawierzchni – od betonowych płytek chodnikowych po kamienne – marmur, granit.

Podstawki pod płyty wykonane z polipropylenu przeznaczone są w zasadzie do bezpośredniego układania na izolacji przeciw wilgociowej. Na podstawkach tych układane są płytki nawierzchniowe „na sucho” – bez żadnej zaprawy. Wyposażone są w prowadnice zapobiegające przesuwaniu się płytek na skutek ruchu pieszego i rozszerzalności termicznej. Dolną część podstawki zaprojektowano tak, aby woda była odprowadzana bezpośrednio na pokrycie, unikając w ten sposób tworzenia zastoisk wodnych. Wszystkie podstawki są modułowe i mogą być łączone ze sobą w celu uzyskania żądanej wysokości, co pozwala na zniwelowanie nierówności podłoża.

Ponadto ważnymi zaletami tego rozwiązanie jest: możliwość szybkiego usunięcia nawierzchni w przypadku konieczności dokonania przeglądu warstwy hydroizolacyjnej oraz wzrost izolacyjności termicznej spowodowany występowaniem pustki powietrznej pomiędzy płytkami nawierzchniowymi a pozostałymi warstwami stropodachu.

tar3 tar2 tar1